Verný Tatrám aj v lete

Zdravíme Vás! Vitajte v Tatrách, nech sa nachádzate kdekoľvek veríme, že ste pripravení na nezabudnuteľné tatranské dobrodružstvá. My tatranci máme pre Vás pár letných tipov na výlety, miesta a atrakcie, ktoré sú jednoducho must-see. 

11 zaujímavostí Tatier, ktoré ste pravdepodobne nepočuli

Ste verný Tatrám? Otestujte sa či poznáte ich tajomstvá a zaujímavosti. 

Tajomné legendy Tatier

Určite aj Vy poznáte niekoľko legiend, bájí a povestí, počuli ste však o najznámejších tatranských legendách? 

Deti aj dospelí ho milujú. Poznáte Adventure Golf?

35% zľava na Adventure Golf vo Veľkom Slavkove = Ďalšia výhoda k Vašej letnej dovolenke a kopec zábavy s rodinou či priateľmi.

Objavte krásy Tatier krok za krokom: tipy na turistiku

Turistika k Tatrám jednoducho patrí, a to už  či  sa chystáte na letnú dovolenku alebo na jednodňový výlet do prírody. Častá otázka však je, kam sa vydať. A potom nasledujú ďalšie, ako dlho to bude trvať, akou trasou ísť, zvládnu to aj deti a podobne... 
 

Verný Tatrám s bodmi MYAPLEND

Vitajte vo svete plnom výhod, zliav a benefitov, s ktorými si ešte viac užijete návštevu našich krásnych Tatier. 

Tatranská rozprávka

Vyberte sa s rodinkou Krátkych na neobyčajnú dovolenku do Tatier a preskúmajte s nimi mieste tatranské atrakcie.

Kam za dobrým jedlom?

Chcete zažiť gurmánsku turistiku v Tatrách? Stačí zájsť do našich reštaurácií APLEND. Čakájú Vás rozmanité chute od modernej až po tradičnú kuchyňu.

E-bikom za krásnym výhľadom

Do hôr sa chodí za oddychom a ten si každý z nás predstavuje trochu inak. Dobrodružné typy môžu využiť rozmanitosť tatranského terénu a k výhľadom vyšliapať na bicykloch alebo si to môžete v týchto našich veľhorách uľahčiť s e-bikom.

Nosičstvo nie je len o fyzickej sile, zabrať dostáva aj psychika

Rozhovor s dobrovoľným záchranárom, horským nosičom, horským sprievodcom, majiteľom Sherpa caffe a správcom Švajčiarskeho domu v Starom Smokovci – Štefanom Bačkorom. 

TIPY od Maroša - turistika

Kam sa vydať s rodinou a deťmi na túru a aká je základná výbava každého turistu? To Vám v dnešnom blogu prezradí nás kolega Maroš.