Kam za dobrým jedlom?

Pravý Salaš na podhorí Vysokých Tatier - Salaš, Veľký Slavkov

Skvelá medzi zastávka pred alebo po návšteve Vysokých Tatier. Reštaurácia Salaš Slavkov sa nachádza na trase Poprad - Starý Smokovec na začiatku v dedinky Veľký Slavkov. Hneď na prvú Vás dostane exteriér Salaša, ktorý je v prevedení tradičnej drevenej chalupy. 
 
Na druhú Vás dostane čaro interiéru, ktorý je zariadený v duchu slovenského vidieka. Krásne ho dopĺňajú špecifické prvky spolu s tradičnou ľudovou hudbou a samozrejme vône, po ktorých sa zbiehajú slinky. Rozmanitý jedálny lístok skrýva však viac než tradičné jedlá či obľúbené klasiky, na Salaši môžete objavovať aj nové zaujímavé chute. Pri príprave jedál je na Salaši používanie lokálnych a sezónnych čerstvých produktov základom. Presne ako to, že každé jedlo je pripravované s nadšením a starostlivosťou.  
 
EVENTS: Disponuje konferenčnou miestnosťou s kapacitou 70 miest a „vidieckou izbou“ s kapacitou 56 miest.  
 
KONTAKTY: +421 902 220 620, info@salas.sk , www.salas.sk, Tatranská 4, Veľký Slavkov 
 
 

Tradičná slovenská reštaurácia v srdci Tatier – Koliba Kamzík, Starý Smokovec

Unikátne miesto s prvkami slovenských zvykov a tradícií. Vďaka atmosfére a chutiam patrí už dlhé roky medzi top reštaurácie v rámci Vysokých Tatier. Koliba Kamzík je tradičná slovenská reštaurácia, ktorú určite neprehliadnete ak sa nachádzate v Starom Smokovci. 
 
Kombinácia domácej slovenskej kuchyne doplnená o moderné chute z celého sveta. Na Kolibe si tak na svoje prídu milovníci tradičnej kuchyne, teda bryndzových halušiek, strapačiek či zemiakových šúľancov, ale aj nadšenci steakov, čerstvých grilovaných rýb či vegetariánskych šalátov. 
TIP: Každý piatok a sobotu od 17.00 do 21.00 hod Vám k chutnému jedlu zahrá živá Cigánska muzika. 
 
EVENTS: Koliba Kamzík ponúka príjemné posedenie v útulnom salóniku s kapacitou do 20 osôb. 
 
KONTAKTY: +421 902 899 111, koliba@kamzik.sk, www.kamzik.skStarý Smokovec 8 
 

Reštaurácia, v ktorej sa plnia sny – Olívia Restaurant, Nový Smokovec/Tatranská Lomnica

Ak patríte medzi milovníkov modernej kuchyne, tak je Olívia Restaurant pre Vás to pravé orechové. Moderná reštaurácia v Tatrách, ktorá si Vás získa okrem iného aj štýlovým interiérom pripomínajúcim modernú horskú chatu.  
 
Reštauráciu nájdete v dvoch obľúbených tatranských lokalitách, v Tatranskej Lomnici v Hoteli Kukučka a vo Vile Olívia v Novom Smokovci. Ponuka jedál je v Olívia Restaurant naozaj rozmanitá, pochutnať si môžete od lahodných steakov až po jedlá našich starých mám v modernom podaní. Okrem toho máte možnosť ochutnať z ponuky špeciálnych sezónnych nápojov či výberu kvalitných vín.  
 
EVENTS: Tatranská Lomnica ponúka celkovo tri miestnosti. Vstupnú miestnosť s barom, menšiu miestnosť a presklenú zimnú záhrada s prechodom na vonkajšiu terasu. Celková kapacita vnútorných priestorov je do 80 osôb.  
 
 
EVENTS: Nový Smokovec má k dispozícii vnútorné priestory do 40 osôb a celoročnú zimnú záhradu s dodatočnými 20 miestami. 
 
 
KONTAKTY:  
+421 903 864 757, kukucka@oliviarestaurant.sk, www.oliviarestaurant.sk, Tatranská Lomnica 14646 
 
+421 903 582 679, info@oliviarestaurant.sk, www.oliviarestaurant.sk, Nový Smokovec 19258 
 
 
Zvýhodnené MYAPLEND menu 
 
Ako ubytovaní hosť máte 10% zľavu z ceny jedál z jedálneho lístka v reštauráciách Salaš Slavkov, Koliba Kamzík a Olívia Restaurant. A vďaka MYAPLEND si môžete vychutnať jedlá s ešte väčšou zľavou z vybraného MYAPLEND menu.