Vitajte v MYAPLEND

Vo svete plnom výhod, zliav a benefitov, s ktorými si ešte viac užijete návštevu našich krásnych Tatier. S MYAPLEND máte jednoducho o všetko postarané. So zľavou bývate v top tatranských lokalitách, ochutnávate lokálne jedlá či špeciality a užívate si rôznorodé okolité atrakcie.

Buďte aj Vy #vernyTatramregistrujte sa teraz. Po registrácií môžete MYAPLEND výhody využívať okamžite!

Aktuálne benefity si môžete pozrieť na hlavnej stránke alebo vo Vašom konte MYAPLEND.

 

Bodový systém

A teraz môžete získať ešte viac výhod vďaka bodom za pobyty v sieti APLEND - zľavy až do 50% na pobyty či noc zadarmo.

Ako sa zbierajú body?
 
Je to jednoduché, za každé minuté 1€ na pobyty v APLEND získavate 1 bod. Teda ak si zakúpite pobyt u nás cez náš rezervačný systém, alebo cez naše rezervačné oddelenie v hodnote 850€ - vo Vašom účte MYAPLEND uvidíte 850 bodov. Tieto body nadobudnú platnosť v čase Vášho nástupu na pobyt. 
 
Ako sa míňajú body?
 
Body môžete míňať po prihlásení v našom rezervačnom systéme, kde pri rezervácií pobytov máte možnosť získať za body zľavu na pobyt, podľa dostupnosti, až do 50% z ceny pobytu. Body môžete využívať aj na konkrétne špeciálne ponuky, ako napríklad: za body si „zakúpiť“ +1 noc zadarmo k Vášmu pobytu. Všetky aktuálne ponuky nájdete po prihlásení vo Vašom profile MYAPLEND. 
 
Ako dlho sú body platné?
 
Platnosť bodov začína dňom nástupu na pobyt a ich platnosť je 500 dní. Túto platnosť môžete predĺžiť novým nákupom alebo iným využitím bodov, čím sa platnosť opäť obnoví na nových 500 dní. 
Kde vidíte Váš stav bodov?
Po prihlásení sa do Vášho konta MYAPLEND, vidíte stav bodov vo Vašom profile.
 
PS: Ak ste sa registrovali pred zavedením bodov a máte vo Vašom profile MYAPLEND darčekovú poukážku za registráciu, nemusíte sa báť. Všetky poukážky zostávajú v platnosti, podľa uvedeného dátumu využitia a navyše Vám nabijeme aj prvých 200 bodov. 
 
 
 

Čo získate s registráciou v MYAPLEND?

yes výhodné ceny na pobyty v zariadeniach APLEND,

yes vstupných 200 bodov na uplatnenie zľavy ako bonus,

yes  zvýhodnené MYAPLEND menu vo všetkých APLEND reštauráciách,

yes zľavovú poukážku v hodnote 5€ do reštaurácií APLEND, ktorá bude poskytnutá recepciou pri nástupe na pobyt.