flag

Aktuality

/

Poďte s nami do Poliankova!

Spoznajte Tatry s nami

Poďte s nami do Poliankova!

V tejto digitálnej galérií si užijete nedostupné miesta naplno...

Poďte s nami do Poliankova!

Galéria, v ktorej ide umenie ruka v ruke s technológiou. Boli sme zvedaví na ikonickú virtuálnu realitu, 3D projekciu, hologram, tieňohru a ďalšie. Verte či nie, v týchto priestoroch inovácií si nájde každý to svoje. Mali sme možnosť okúsiť na vlastnej koži málo prebádané miesta, ktoré prebádali len odvážni dobrodruhovia. Vyskúšali sme si aj reálne komponenty, ktoré boli použité vo výpravách, či dokonca „rolu“ vysokohorského nosiča. 

https://aplend.hotelion.sk/admin/data/object/570_20230503094518-1.jpg

Okrem toho je v Poliankove zakaždým čo nové objavovať, keďže v jednej časti pravidelne uskutočňujú výstavy rôznych maliarov, dokumentaristov či fotografov, ktoré sa vždy nesú v duchu zaujímavých tém.  

Galéria však nie je len o pasívnom pozorovaní, jej súčasťou je aj obchod so suvenírmi ak si chcete odniesť kúsok umenia aj domov a kaviareň, kde ponúkajú úžasnú taliansku kávu, dokonca s možnosťou selfieccina. (Váš obrázok na káve) 

Idete do toho aj Vy? Nie je predsa nič lepšie, ako obdivovať digitálne umenie so zľavou v ruke. Stačí sa preukázať Vaším vernostným číslom MYAPLEND a získate zľavu 20% na vstup do Poliankova. 

PREJSŤ NA VÝHODU

 

Zdieľajte článok:

Môže vás zaujímať

green-smilered-smile

Newsletter nabitý informáciami

Buďte vždy v obraze

2x do mesiaca Vám pošleme zaujímavé info o Tatrách aj špeciálnych ponukách.