flag

Aktuality

/

Poďte s nami do Pedal Planet!

Spoznajte Tatry s nami

Poďte s nami do Pedal Planet!

Prenesiete sa do sveta malých áut a zároveň na jednu z najväčších zbierok šliapacích autíčok na svete. Mali sme z toho naozaj zážitok. Zistite čo všetko sme tam stihli vidieť.

Poďte s nami do Pedal Planet!

Už pri samotnom vstupe sme si mohli obzrieť rôzne nástenné  zobrazenia autíčok, Keď sme vstúpili do hlavnej výstavnej miestnosti, doslova nás ohúrila. Mali sme možnosť pozrieť si viac ako 120 exponátov šliapacích autíčok z celého sveta.

Veľkú časť zbierky galérie tvoria vzácne autíčka Formuly 1 a Indianapolis popredných značiek ako Giordani, Gimca, Pines, Morrelet Guerineau, či Rosca. Nechýbali ani ikonické modely značiek Porsche, Mercedes a Jaguar.

https://aplend.hotelion.sk/admin/data/object/603_stacksimage782.jpg

Na svoje si tu prídu aj fanúšikovia Formuly 1 a najmä značky Ferrari, ktorý má samostatný kútik ako kráľ motoristického športu. Zoznámite sa v ňom s bohatou históriou talianskej značky Ferrari ak tomu si môžete urobiť aj peknú fotku.

Videli sme aj vzácne exponáty v nereštaurovanom nálezovom stave či niekoľko šliapacích motoriek. Samostatnú sekciu v Pedal Planet tvoria aj rakety a lietadlá pod animovanou hviezdnou oblohou. Okrem toho nájdete v priestoroch aj tematické fotokútiky, atrakcie pre deti a aj interaktívnych sprievodcov.

Idete do toho aj Vy? Nie je predsa nič lepšie, ako špeciálnu zbierku šliapacích autíčok so zľavou v ruke. Stačí sa preukázať Vaším vernostným číslom MYAPLEND a získate zľavu 20% na vstup do Pedal Planet.

PREJSŤ NA VÝHODU

Zdieľajte článok:

Môže vás zaujímať

green-smilered-smile

Newsletter nabitý informáciami

Buďte vždy v obraze

2x do mesiaca Vám pošleme zaujímavé info o Tatrách aj špeciálnych ponukách.